MEME DİKLEŞTİRME

meme diklestirme

Tedavi Süresi

1-3 saat

Hastanede Yatış

1 Gün

İyileşme Süresi

4 Gün

Ücretlendirme

Teklif İsteyiniz!

Meme Dikleştirme

Her kadın güzel, sert göğüsler ister – özellikle göğüsler hamilelikten sonra olduğu gibi görünmezse. Göğüslerin çoğu yaşla birlikte sarkar ve sarkık hale gelir. Bu normaldir çünkü cilt elastikiyetini ve elastikiyetini zamanla kaybeder. Olmak zorunda değil! Size göğüs estetiğinin kozmetik cerrahi önlemini sunuyoruz.

Türkiye’deki profesyonel uzman ekibimizin yardımıyla operasyondan sonra sağlam, iyi şekillendirilmiş bir memenin tadını çıkarabilirsiniz. Sadece bizimle iletişime geçin, masraflar, tedavi prosedürü ve Türkiye’de kalmak gibi tüm ayrıntılar hakkında sizi bilgilendireceğiz !

Meme Dikeleştirme Hakkında

İyi şekillendirilmiş bir meme, güzellik ve kadınlığın bir ifadesidir. Kadın memesinin (mastopeksinin) sıkılaştırılması, Türkiye’de estetik cerrahi kullanılarak yapılan bir kozmetik operasyonun bir parçası olarak burada gerçekleştirilmektedir. Özellikle hamilelik veya vücut ağırlığında azalma memenin esnekliğini etkileyebilir. Ekibimiz Antalya sadece göğüs gerdirme bağlamında estetik ve estetik yönlere odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda tüm spektruma ve dolayısıyla genel fiziksel sağlığınıza da bakıyoruz. Sözde “sarkma göğüsler” için sırt ve boyun ağrısı ile ilgili durma sorunlarına neden olması nadir değildir.

Türkiye’de sunduğumuz modern meme kaldırma tekniğinin yardımıyla, memenin gerçek hacmi devam ederken fazla cilt azalır . Tabi ki, hacim çok küçükse, paralel bir meme büyütme de hedeflenebilir. Fiziksel sağlığınızı stabilize etme hedefine ek olarak, memenin istediğiniz görünümü ve psikolojik stres faktörleriniz de ortadan kaldırılır.

Türkiye’de bir göğüs gerilmesinden önce nelere dikkat edilmelidir?

Tıbbi bir bakış açısından, meme kaldırma prosedürü genellikle sorunsuzdur – ancak en önemli gereklilik, hastanın büyümesinin tamamlanmış olmasıdır. İdeal olarak, hamilelik ve emzirme zaten gerçekleşmiştir. Genel olarak, Türkiye’de emzirme ve meme kaldırma arasında yaklaşık 8 ay olmalıdır.

Antalya’dan plastik cerrahi tercih ederseniz, tüm önemli detayları ayrıntılı bir konsültasyonda önceden öğreneceksiniz. Bir yandan farklı cerrahi teknikler ve riskler sunulur ve tartışılırken, diğer yandan kadının “yeni” göğüslerini nasıl hayal ettiği açıklanabilir.

Türkiye’de meme kaldırma nasıl çalışır?

Meme asansörünün plastik ameliyatı, Türkiye’deki bir hastanede yapılır, operasyon genel anestezi altında yapılır ve yaklaşık 2 – 3,5 saat sürer . Meme kaldırma için yaklaşık yirmi farklı kesme tekniği kullanılır – cerrahın kullandığı hastaya göre değişir ve birkaç faktöre dayanır. Burada kadının istekleri ve fiziksel durumu (örn. Cilt ve bağ dokusu kalitesi, doğal meme şekli, meme uçlarının konumu ve çok daha fazlası) dikkate alınır.

En yara izi bırakmayan teknik , örneğin, cerrahın meme başı çevresinde halka şeklinde bir deri şeridini çıkardığı ve daha sonra yarayı cildin üst tabakasına temiz bir şekilde diktiği periareolar sıkılaştırmadır. Başka bir teknik (en büyük sıkma etkisi ile) , bir T-cut kullanarak meme kaldırmadır . Burada areola etrafında kesilir, daha sonra alt kenardan meme kıvrımına dik ve daha fazla içe ve dışa doğru kesilir, böylece bir T oluşturulur.

Öte yandan, L-kesimi sadece büstü katına kadar aynı şekilde çalışır, bundan sonra sadece dışa doğru devam eder. Türkiye’deki tüm cerrahi teknikler fazla cildi uzaklaştırır ve nipeli yukarı doğru hareket ettirir. Daha sonra bir drenaj yerleştirilir, böylece kan ve sekresyonlar en iyi şekilde tahliye edilebilir. 10 gün sonra 4 hafta sonra ilk takip yapılır. Operasyondan kısa bir süre sonra, sadece spor sütyenleri giyilmeli ve en az 4-6 hafta boyunca spor faaliyetlerinden kaçınılmalıdır.

meme diklestirme
meme diklestirme
meme diklestirme

Sorunuz mu var?

Meme Dikleştirme
İsterseniz merak ettiğiniz konularda
sizi detaylı bilgilendirmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Şimdi Arayın:
+90 549 448 07 07

WhatsApp :
+90 549 448 07 07

SİZİ ARAYALIM!
DEĞİŞİME BAŞLAMAK İÇİN HAZIR MISIN?

Doktorlarımız ve tedavi seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 549 448 07 07
numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
TIKLA VE ARA

Copyright © CEBE Health Group 2020. All rights reserved.

Web Hizmetleri: WORDA Creative

×