KOL GERME

kol germe

Tedavi Süresi

2-4 saat

Hastanede Yatış

1 Gün

İyileşme Süresi

1-2 Gün

Ücretlendirme

Teklif İsteyiniz!

Türkiye’de kozmetik cerrahlar için profesyonel kol germe

Doğal cilt yaşlanma süreçlerinin yanı sıra diyetlerin bir sonucu olarak, cilt ve deri altı dokusu gevşeyebilir. Ortaya çıkan aşırı cilt, uygun estetik plastik cerrahi yöntemleri kullanılarak etkili ve nazikçe çıkarılabilir. Spagetti kayışlarla yazlık üstler ve elbiseler operasyondan sonra tekrar harika bir şekilde giyilebilir!

Üst kol kaldırma uzmanlarıyla yakın temas halindedir. Bu kozmetik cerrahlar, cilt sıkılaştırma alanında uzun yıllara dayanan deneyime geri dönebilir, en son tıbbi ve teknik standartlara göre çalışabilir ve üst kol sıkılaştırma ile ilgili kişisel isteklerinizi dikkate alabilir.

Üst kol kaldırma: Bireysel tavsiye ve tedavi konsepti

Gerçek tedaviye başlamadan önce, Türk kozmetik cerrahlarını üst kol kaldırma prosedürünüz hakkında bilgilendirin. Bu size Türkiye’deki cerrahı, ekibi ve kliniği / uygulamayı tanıma fırsatı verir. Bu kapsamda ön muayeneler yapılmakta, tıbbi geçmişiniz belgelenmekte ve Türkiye’de prosedür, riskleri, olası komplikasyonları, alternatifleri ve bunun sonucunda ortaya çıkan üst kol kaldırma maliyetleri hakkında bilgilendirici bir tartışma yapılmaktadır . Bu web sitesindeki müdahalenin maliyeti hakkında sizi detaylı olarak bilgilendireceğiz.

Estetik açıdan güzel üst kollar

Yaz geldi! Hafif giysiler ve kolsuz üst kısımlarda rahat hissedersiniz ve cildinizdeki kışın çok özlediğiniz sıcaklığın tadını çıkarırsınız. Burada, üst kolların iyi şekillendirilmesi ve pürüzsüz cildiyle genç ve taze görünmesi anlaşılabilir. Kozmetik cerrahlar, üst kol kaldırma için uygun yöntemleri açıklamaktan mutluluk duyacaktır.

Kol Germe nasıl yapılır?

Türkiye’de işbirliği yapan estetik-plastik cerrahlarımız rutin ve nazik bir şekilde üst kol sıkılaştırma prosedürlerini uygulamaktadır. Avrupa cerrahi müdahaleler için hijyen standartlarına tamamen uyulduğunu söylemeye gerek yok .

Bulgular belirlendikten sonra kozmetik cerrahlar, cilt sıkılaştırma ile ilgili isteklerinize bireysel olarak yanıt verir, böylece cerrahi sonuç sizi tam olarak tatmin edebilir.

Üst kol kaldırma: prosedür ve teknik

Üst kollardaki fazla cilt genellikle ayaktan tedavi edilir. Lokal anestezi kullanılabilir veya prosedür genel anestezi altında yapılabilir. İkinci durumda, ameliyat öncesinde, sırasında ve sonrasında bir anestezi ekibi de size eşlik eder. Yara izlerinin kesimden sonra olabildiğince küçük ve göze çarpmayan kalmasını sağlamak için gerekli cerrahi kesikler koltuk altından veya üst kolların iç kısmında hafifçe yapılır. Cerrahlarınız, sürdürülebilir bir sonuç elde etmek için sadece cildin değil, aynı zamanda alttaki dokunun da sıkıştırıldığından emin olurlar.

Pürüzsüz ve sıkı üst kollar

Üst kol kaldırma uzmanlarımız sizi ikna etsin! Zanaatlarını anlıyor ve kişisel fikirlerinizi düşünüyorlar. Pürüzsüz ve estetik olarak şekillendirilmiş üst kollarla yaz günlerinin tadını çıkarabilirsiniz – neden Türkiye tatil beldesinde birleşik bir sağlık ve güzellik ile kalmıyorsunuz?

Uzmanlarımız üst kol kaldırma konusunda kendilerine danışmanızdan memnuniyet duyacaktır. Ayrıca, web sitemizdeki diğer cilt sıkılaştırma konuları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Örneğin uyluk, kalça veya abdominoplasti hakkında bilgi edinin .

kol germe
kol germe
kol germe
kol germe

Sorunuz mu var?

Kol Germe
İsterseniz merak ettiğiniz konularda
sizi detaylı bilgilendirmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Şimdi Arayın:
+90 549 448 07 07

WhatsApp :
+90 549 448 07 07

SİZİ ARAYALIM!
DEĞİŞİME BAŞLAMAK İÇİN HAZIR MISIN?

Doktorlarımız ve tedavi seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 549 448 07 07
numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
TIKLA VE ARA

Copyright © CEBE Health Group 2020. All rights reserved.

Web Hizmetleri: WORDA Creative

×