DİŞ İMPLANTLARI

dis implant

Tedavi Süresi

1-6 saat

Hastanede Yatış

Ayakta Tedavi

İyileşme Süresi

Hemen

Ücretlendirme

Teklif İsteyiniz!

Diş implantları

İster tek bir dişi ister birden fazla dişi (örneğin bir hastalık veya kaza nedeniyle) kaçırsanız da, bir diş implantı yardımıyla genel yaşam kaliteniz pozitif olarak değiştirilebilir. Antalya’daki estetik seyahat ekibiniz, burada seçtiğiniz implantoloji uzmanınızı sizin için düzenlemekten mutluluk duyacaktır – sadece sorun.

Diş implantı nedir?

Bir diş implantı, çene poliklinik temelinde ve lokal anestezi altında “yeni yapay kök” olarak implante edilen sabit bir diş protezidir. Genel olarak implantlar fiziksel olarak iyi tolere edilir (yüksek biyouyumluluk) , mekanik olarak çok dayanıklı, kararlı ve son derece dayanıklıdır. Özetle, diş implantlarının neredeyse gerçek dişler gibi optimal çiğneme konforu sağladığı söylenebilir.

Bir diş implantı nasıl yapılır?

Gerçek diş implantasyonu , özellikle sedasyon altındaki endişeli hastalarda (lokal anestezi yerine) yapılabilen cerrahi bir müdahaleyi temsil eder . İmplant kapanmasının her zaman görünür kaldığı açık (tek aşamalı ) bir prosedür ile kapalı (iki aşamalı) bir prosedür arasında bir ayrım yapılır .

Yaranın yüzeyi yüzeysel olarak iyileşir iyileşmez (bu genellikle 7-10 gün sürer) , derin iyileşme fazı denir. Bu, ilgili kemik kalitesine ve dental implantın yerine göre değişir. Türkiye’deki maksillofasiyal cerrahlarınız üst çenede iyileşme için yaklaşık 4-6 ay ve alt çenede yaklaşık 3-4 ay tahmin etmektedir. Bu iyileşme aşamasında geçici bir takma diş alacaksınız.

Dental implantınız tamamen iyileştikten sonra, implant abutmenti bireysel bir üst yapı (köprü, taç veya sabit protez) olarak üretilir ve çenenize dahil edilir.

Diş implantlarınız için önemli gereksinimler ve doğru bakım?

Türkiye’de herkes bizden doğrudan diş implantı edemiyor. Bir İçin profesyonel tedavi çeşitli önlemler alır – onlar profesyonel saygı yalnızca, gelecekteki yaşam için parlak bir gülümseme yararlanacaktır çünkü!

Dental implantasyon için gereksinimler nelerdir?

Dental implantoloji tedavisine başlamadan önce Türkiye’deki dişhekimi ekibiniz kapsamlı, kişisel tavsiye, teşhis ve planlama sağlayacaktır. Bunun için çene kemiği ve yumuşak doku incelenir ve dişler çürük , spesifik bozukluklar (örneğin çenenin konumu) ve / veya aşınma açısından incelenir. Ek olarak, önceki klinik resimleriniz ve çeşitli aile geçmişiniz belgelenmiştir (tıbbi geçmiş) . Bunlar, örneğin, diş etlerinin iltihabı (diş eti iltihabı) veya periodontitis ( diş iltihabı) gibi hastalıkları içerir., İmplantolojik bir müdahale için temel bir gereklilik her zaman iltihaplanmayan ve sağlıklı bir oral flordur!

Ayrıca, bir diş implantı çenede sadece yeterli kemik maddesi, yani kemik hacmi ve yoğunluğu varsa çene kemiğine doğru büyüyebilir. Bunu değerlendirmek için önceden DVT (dijital ses tomografisi) kullanılarak bir 3D X-ışını görüntüsü oluşturulur. Bu DVT veri setleri daha sonra diyagnostik delme şablonu oluşturmak için kullanılır. Bu, daha sonra dental implantınızı yerleştirdiğinizde size en yüksek düzeyde hassasiyet verecektir. Yeterli kemik maddesi yoksa, Antalya’daki Aesthetik-Travel olarak size kemik yapma fırsatı sunmaktan mutluluk duyuyoruz – eğer ilgilenirseniz size bilgi vermekten mutluluk duyarız!

Diş implantlarına nasıl düzgün bir şekilde bakım yapılır?

Gerçek dişlerinizde olduğu gibi, diş macunu, diş ipi ve doğru uygulama dahil olmak üzere doğru ağız ve diş bakımı, iyi diş sağlığı için her şeydir ve sonuçtur.

Ayrıca düzenli profesyonel diş temizliği ve florlama öneririz. Ayrıca, Türkiye’de kaldığınız süre boyunca bunun diğer önlemlerle birlikte yapılmasını da memnuniyetle karşılıyoruz.

Diş İmplant
Diş İmplant

Sorunuz mu var?

Diş İmplantları
İsterseniz merak ettiğiniz konularda
sizi detaylı bilgilendirmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Şimdi Arayın:
+90 549 448 07 07

WhatsApp :
+90 549 448 07 07

SİZİ ARAYALIM!
DEĞİŞİME BAŞLAMAK İÇİN HAZIR MISIN?

Doktorlarımız ve tedavi seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 549 448 07 07
numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
TIKLA VE ARA

Copyright © CEBE Health Group 2020. All rights reserved.

Web Hizmetleri: WORDA Creative

×