BACAK GERME

bacak germe

Tedavi Süresi

2-4 saat

Hastanede Yatış

1 Gün

İyileşme Süresi

1-2 Gün

Ücretlendirme

Teklif İsteyiniz!

Türk kozmetik cerrahınız sayesinde sıkı ve sportif görünün

Cildin elastikiyetinin yıllar içinde kötüleşmesi ve tam anlamıyla gevşemesi nadir değildir. Bununla birlikte, sadece cildin üst kısımlarını değil, aynı zamanda kas, bağ ve yağ dokusu gibi altındaki dokuları da etkiler.

Bununla birlikte, günümüzün modern estetik plastik cerrahi yöntemleri ile ustalıkla iyileştirilebilir. Bu fenomeni uyluklarınızda yeni keşfettiniz ve Türkiye’deki bir uzmandan uyluk kaldırmak mı istiyorsunuz?

Uzman ekibimiz size bu konuda yardımcı olabilir. Uyluk kaldırma konusunda Türk uzmanlarla yakın temas halindeyiz. Sadece en son tıbbi ve teknik standartlara göre çalışan ve uyluk asansörünüzle ilgili kişisel isteklerinizi düşünen deneyimli ve saygın kozmetik cerrahlarla işbirliği yapıyoruz. çekinmeyin kişiye, bizi! Seçtiğiniz estetik plastik cerrahlara aracılık ediyoruz.

Ayrıntılı tavsiye ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış bir tedavi konsepti alacaksınız

Her kozmetik cerrahi önleminden önce kapsamlı hasta tavsiyesi ve kişiye özel tıbbi konsept geliştirme yapılır. Bu bağlamda Türk doktorunuzu ve ekibini bizzat tanıma olanağına sahipsiniz. Uzman cerrahınız, prosedürünü size açıklamak, tıbbi geçmişinizi belgelemek ve prosedür, riskleri, olası komplikasyonları, alternatifleri ve konsültasyonun bir parçası olarak Türkiye’deki uyluk kaldırma maliyetleri hakkında sizi bilgilendirmek için zaman alacaktır . Tedavi masraflarının ayrıntılı bir listesini web sitemizde bulabilirsiniz.

Estetik ve sportif kalçalar

Özellikle yaz aylarında, etek veya şortlarınızda harika sıcak havanın tadını çıkardığınızda, iyi şekillendirilmiş uyluklarla cildinizde daha iyi hissedersiniz. Türkiye’den işbirliği yapan kozmetik cerrahlarımız dileklerinizi hayata geçirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Türk kozmetik cerrahları kalça kaldırmalarını nasıl yapıyorlar?

Türkiye’de uyluk kaldırma konusunda uzun yıllara dayanan uzmanlığı gösterebilen ve gerekli cerrahi prosedürleri yetkin, güvenilir ve başarılı bir şekilde gerçekleştirebilen estetik plastik cerrahlarla çalışır . Cerrahi müdahaleler için Avrupa hijyen standartlarına uyulduğunu söylemeye gerek yok .

Prosedür ve teknik

Bulgulara bağlı olarak, uyluk kaldırma yatarak ya da alacakaranlık uykuda yapılabilir ya da kısa bir hastanede kalış ve genel anestezi ile birleştirilebilir. Bireysel detaylar hakkında bilgilendirilecek ve estetik-plastik cerrahi ekibinin yanı sıra anestezistler tarafından bakılacaksınız. Burada da cerrah skar oluşumunu mümkün olduğunca göze çarpmayan ve minimal hale getirmeye özellikle dikkat eder. Bu nedenle kesi uyluğun içi boyunca yapılır.

Pürüzsüz ve sıkı kalçalar

İyi şekillendirilmiş uyluklarınızın uzun süre tadını çıkarabilmeniz için, yeni kazanılmış konturları jimnastik ve fiziksel aktivite ile stabilize etmeniz önerilir. Bunun ayrıca tüm vücudunuzun sağlığı ve estetiği üzerinde olumlu bir etkisi olabilir. Örneğin spor, kasları ve bağları güçlendirmeye yardımcı olur ve kardiyovasküler sisteminizi stabilize eder.

CEBE Health Group, sadece estetik açıdan güzel vücutlara bakmayan, aynı zamanda her bir hastanın uyluk kaldırmasından ne beklediğini çok iyi anlayan Türk kozmetik cerrahları ile işbirliği yapmaktadır. Lütfen üst kol, kalça ve abdominoplasti konuları hakkında daha fazla bilgi edinin .

bacak germe
bacak germe
bacak germe

Sorunuz mu var?

Bacak Germe
İsterseniz merak ettiğiniz konularda
sizi detaylı bilgilendirmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Şimdi Arayın:
+90 549 448 07 07

WhatsApp :
+90 549 448 07 07

SİZİ ARAYALIM!
DEĞİŞİME BAŞLAMAK İÇİN HAZIR MISIN?

Doktorlarımız ve tedavi seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 549 448 07 07
numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
TIKLA VE ARA

Copyright © CEBE Health Group 2020. All rights reserved.

Web Hizmetleri: WORDA Creative

×