VAJINOPLASTI

vajinoplasti

Tedavi Süresi

1-3 saat

Hastanede Yatış

0-1 Gün

İyileşme Süresi

0-1 Gün

Ücretlendirme

Teklif İsteyiniz!

Vajinoplasti: Türkiye’de kozmetik cerrahların profesyonel ve hassas prosedürü

Kadın genital bölgesi, modern estetik plastik cerrahi standartları ile nazikçe ve neredeyse ağrısız bir şekilde değiştirilebilir. Samimi bölgedeki müdahaleler kadınlara yeni bir vücut hissi verebilir, kadınlıklarını yeniden tanımlayabilir ve muhtemelen cinsel istekleri üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir.

CEBE Health Group ekibimiz , kadınların yakın bölgelerindeki müdahaleler için Türk uzmanlarla yakın temas halindedir. Bizimle işbirliği yapan kozmetik cerrahlar, bu alanda uzun yıllara dayanan deneyime geri dönebilir, çalışmalarını en modern tıbbi ve teknik standartlara göre hizalayabilir, samimi alanınızın estetik-plastik düzeltmeleri ile ilgili kişisel isteklerinizi dikkate alabilir ve özellikle sağduyulu ve düşünceli olabilirler.

Vajinoplasti: bireysel tavsiye ve tedavi kavramı

Türk kozmetik cerrahı sizi iyi bir empati dozu, köklü uzmanlığı ve rutini ile muayenehanesine / kliniğine davet ediyor. Sağduyulu ve ayrıntılı konsültasyonun bir parçası olarak, genital bölgedeki değişiklik talepleriniz başlangıçta kaydedilir. Konuşma sırasında kozmetik cerrah, samimi cerrahi için çeşitli seçenekler sunar ve tedavi için uygun yöntem seçilir. Ayrıca tıbbi geçmişiniz de kaydedilecek, fizik muayene yapılacak ve kapsamlı bir eğitim tartışması yapılacaktır. Anestezi ekibi de dahil.

Doktorunuz prosedürün olası riskleri ve komplikasyonları hakkında sizi kapsamlı bir şekilde bilgilendirecek, size alternatifler gösterecek ve Türkiye’de samimi cerrahi için katlanılan maliyetlere genel bir bakış sunacaktır . Lütfen web sitemizdeki ayrı maliyet listesini de okuyun.

Vajinoplasti – Estetik ve fonksiyonel olarak en uygun şekilde tasarlanmış

Müdahalenin amacı, kişisel isteğiniz üzerine, samimi alanınızın estetik ve işlevsel bir gelişimidir. Bir yetenek ve üst düzey profesyonel yeterlilik ile Türk cerrahlar fikirlerinizi en iyi sonuca dönüştürür.

Genital bölgedeki değişiklikler: Türk kozmetik cerrahının prosedürü

Türkiye’de işbirliği yapan estetik-plastik cerrahlarımızın teknik olarak yüksek düzeyde, rutin ve ilgili dokulara özen göstererek kadınların samimi alandaki operasyonlarını yürüttüğü şüphe yoktur. Cerrahi müdahaleler için Avrupa hijyen standartlarının tam olarak karşılandığını söylemeye gerek yok .

Kadın genital bölgesine müdahaleler: prosedür ve teknik

Labia azaltma: Bu prosedür, iç labia boyutunu azaltmak için gerçekleştirilir. İç ve dış labiaların uyumlu oranlarını geri kazanmak için fazla dokuyu olabildiğince nazikçe çıkarmak önemlidir.

Labia genişlemesi: Bu, otolog yağ enjeksiyonu veya özel bir hiyalüronik asit dolgu maddesi ile yapılabilir. İlk varyantta, yağ dokusunun karın veya uyluktan çıkarıldığı, örneğin işlendiği, temizlendiği ve labiaya sokulduğu liposuction gereklidir. Küçük operasyon lokal anestezi altında yapılabilir.

Kasık cerrahisi: Cerrahın bu prosedür için iki seçeneği vardır. Birincisi, kasık höyüğünden liposuction ve ikinci olarak yağ hücrelerinin parçalanmasına yol açan bir fosfatidilkolin enjeksiyonu.

G-noktasının genişlemesi: Vajina girişine yakın bu alanın hassasiyetini ve uyarılabilirliğini arttırmak için prosedür gerçekleştirilir. Kozmetik cerrahlar bölgeyi enjekte etmek için hyaluronik bir dolgu maddesi kullanırlar. Lokal anestezi altında küçük bir operasyon.

Tüm müdahalelerden sonra, yetkili bakım verilecek ve iyileşme aşaması için talimatların yanı sıra olası takip kontrolleri için randevular alacaksınız.

CEBE sağlık uzman ekibimiz, samimi alandaki estetik-plastik düzeltmeler için alanında uzman olan cerrahlarımıza danışmaktan mutluluk duyacaktır. Ayrıca, web sitemizdeki diğer konular hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Örneğin, göğüs büyütme veya küçültme ile de ilgileniyor musunuz ?

vajinoplasti
vajinoplasti
vajinoplasti

Sorunuz mu var?

Vajinoplasti
İsterseniz merak ettiğiniz konularda
sizi detaylı bilgilendirmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Şimdi Arayın:
+90 549 448 07 07

WhatsApp :
+90 549 448 07 07

SİZİ ARAYALIM!
DEĞİŞİME BAŞLAMAK İÇİN HAZIR MISIN?

Doktorlarımız ve tedavi seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 549 448 07 07
numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
TIKLA VE ARA

Copyright © CEBE Health Group 2020. All rights reserved.

Web Hizmetleri: WORDA Creative

×