KARIN GERME

karin germe

Tedavi Süresi

1-3 saat

Hastanede Yatış

1-2 Gün

İyileşme Süresi

1 Hafta

Ücretlendirme

Teklif İsteyiniz!

Türkiye’de deneyimli kozmetik cerrahlar ile Karın Germe

Düz bir karın çekici ve estetik bir vücut siluetine katkıda bulunur. Bununla birlikte, vücudumuzun ortasındaki doku yaş veya hamilelik ve zayıf bağ dokusuna yatkınlık nedeniyle değişebilir ve daha rahat hale gelir. Bazı kadınlar, subkutan dokudaki yırtıklardan kaynaklanabilecek daha az estetik çatlakları ile mücadele ederler. Göbek yavaş yavaş şişer ve sevgili yaban arısı bel dün haberler.

Yine güzel ve çekici bir belden zevk almak istiyor musunuz ve Türkiye’de karın germe uzmanı mı arıyorsunuz?

Uzman ekibimiz, aramanızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır ! Abdominoplasti alanında kendilerine isim veren Türk kozmetik cerrahlarıyla yakın temas halindeyiz. alınız kişiye, bizi. Size doğru uzmanı sunmaktan mutluluk duyarız.

Abdominoplasti öncesinde kapsamlı tavsiye ve bireysel tedavi konseptinizin geliştirilmesi vardır.

Sizin için uygun bir kozmetik cerrahla görüştükten sonra, onu kişisel olarak tanıma, ekibini ve uygulamasını görme fırsatınız olacak. Bu vesileyle, abdominoplasti ile ilgili istek ve düşüncelerinizin dikkate alındığı ve tıbbi yöntemlerin daha ayrıntılı olarak açıklandığı doktorunuzdan ayrıntılı bir konsültasyon alacaksınız. Bu noktada tıbbi geçmişiniz kaydedilecek, fizik muayene yapılacak ve operasyonla ilgili tüm hususlar hasta konsültasyonunda açıklanacaktır. Estetik-plastik cerrah tedavi, olası riskler ve alternatifler ile ilgili masraflar hakkındaki sorularınızı da cevaplar. Bu ilk aşamadan sonra sizin için kişiye özel bir tedavi konsepti geliştirilecektir.

İyi hissedin!

Türk güzellik uzmanınızla ilk görüşmenizden sonra kendizi hayal etmeye ve iyi hissetmeye başlayabilirsiniz , çünkü yakında bir gerçek olacak!

Karın Germe: Nasıl yapılır?

Estetik Seyahat , Türkiye’de karın germe cerrahisinde uzun yıllara dayanan ve gerekli cerrahi prosedürleri yetkin, güvenilir ve başarılı bir şekilde gerçekleştiren estetik plastik cerrahlar ile çalışmaktadır .

Karın Germe: prosedür ve teknik

Karın germe ile bile hafif bir prosedür gereklidir. Özellikle daha sonra külot veya yüzme gövdeleri ile kaplanması gereken kesim ile ilgili olarak dikkatli kullanım tavsiye edilir.

Kural olarak, bu operasyonlar için genel anestezi altına gireceksiniz ve kısa bir süre için klinikte kalacaksınız. Kozmetik cerrahi ekibinin ve sorumlu anestezistin emin ellerdesiniz.

Operasyon sırasında önceden belirlenmiş bir enine cilt alanı ve fazla doku çıkarılır. Karın kasları da sıkılır. Doktorunuzla bu konuda konuştuysanız ve onayınızı verdiyseniz , kalça bölgesindeki liposuction vücut siluetinizi en iyi şekilde şekillendirmek için de yararlı olabilir .

Vücudun estetik ortası

Yaklaşık iki ay sonra, yeniden kazanılan estetik ortayı dört gözle bekleyebilirsiniz. Biri veya diğeri için, bu da aniden eskisinden daha küçük olduğu ortaya çıkan giyim boyutunu etkiler. Yeni vücut hissinizin tadını çıkarın ve ince belinizle biraz sakinleşin.

karin germe
karin germe
karin germe

Sorunuz mu var?

Karın Germe
İsterseniz merak ettiğiniz konularda
sizi detaylı bilgilendirmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Şimdi Arayın:
+90 549 448 07 07

WhatsApp :
+90 549 448 07 07

SİZİ ARAYALIM!
DEĞİŞİME BAŞLAMAK İÇİN HAZIR MISIN?

Doktorlarımız ve tedavi seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 549 448 07 07
numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
TIKLA VE ARA

Copyright © CEBE Health Group 2020. All rights reserved.

Web Hizmetleri: WORDA Creative

×