Our Cases

Meme Büyütme

Karmaşık ve kendine güven eksikliği sona eriyor. Göğüslerinizi genişleterek, kadınsı ve erotik taraf sizin için yeniden keşfedilecektir.
Read more

Rinoplasti

Güzel bir burun şekli, yüzünüzde uyumlu ve yakışıklı bir ifade verir. Çekici yüz özellikleri başarınızı ve rahat yaşam tarzınızı kolaylaştırır.
Read more

Meme Dikleştirme

Sıkı göğüsler kadınsı özelliklerdir. Vücudun kendi dokusu ve yüksek teknolojisi sayesinde, kadınlar tekrar güzel göğüslere ve elbette oldukça erotik bir bölünmeye sahip olabilirler.
Read more

Bacak Germe

Sıkı ve kusursuz bacaklar, kadınsı karizmanın sembolü. Büyük kilo kaybı veya yaşlanma bunu değiştirir. Uyluklarınızı sıkılaştırmak size yeni bir güven verir.
Read more

Jinekomasti

Erkek göğsünden muzdarip olan herkes artık aynaya bakamaz. Bununla birlikte, mükemmel bir vücut yenilikçi estetik cerrahi ile bireysel olarak modellenebilir.
Read more

Vajinoplasti

Vajinal gençleştirme ile yeni bir zevk hissi. Vajinayı sıkarak ve daraltarak cinselliğinizi tamamen yeni bir şekilde deneyimleyebilir ve tadını çıkarabilirsiniz.
Read more

Liposuction

Özellikle yağ hücrelerini azaltmanın mükemmel yolu. Egzersiz ve değişen bir diyet başarısız olursa vücudunuz yeniden tanımlanabilir.
Read more

Kol Germe

Çekiciliği ve hayata karşı rahat bir tutumu yeniden keşfedin. Cerrahların estetik hassasiyeti, siluetinizin artık kusurlu olmamasını sağlar.
Read more
×