LIPOSUCTION

Liposuction

Tedavi Süresi

1-3 saat

Hastanede Yatış

0-1 Gün

İyileşme Süresi

Hemen

Ücretlendirme

Teklif İsteyiniz!

Liposuction

Aynaya baktığınızda, burada ve orada aşk kulplarının biriktiğini fark ettiniz, bu da vücudunuza biraz fazla dolgunluk veriyor. Vücut şekillendirme konusunda size yardımcı olabilecek bir liposuction uzmanı ile temasa geçmek ister misiniz?

Liposuction: kapsamlı tavsiye ve kişiye özel tedavi konsepti

Türk kozmetik cerrahları başlangıçta size sahada liposuction konusunda kapsamlı tavsiyeler sunmaktadır. Odak, daha sonra profesyonel olarak uygulanan isteklerin üzerindedir. Bu bağlamda estetik plastik cerrahınızı ve ekibinizi bizzat tanıma şansınız da var. Cerrahınız ayrıca ayrıntılı bir fizik muayene yapacak, tıbbi geçmişinizi soracak ve tedavinin tüm ayrıntılarını ayrıntılı olarak açıklayacaktır.

Cerrahi prosedür, olası riskleri ve komplikasyonları ile alternatif prosedürler hakkında açıkça bilgilendirilirler. Tabii ki, doktorunuz ayrıca sizin için ayrı bir yerde listeleyeceğimiz Türkiye’deki liposuction maliyetleri hakkında sizi bilgilendirecektir . Anestezi ekibi de mevcuttur. Bireysel tedavi konseptiniz sonuçta tüm verilerin analizinden kaynaklanır.

Liposuction sayesinde estetik vücut yapısı

Liposuction yöntemi, tedavisi önceden kesin olarak tanımlanan vücudun bireysel bölgelerine çok hassas bir şekilde uygulanabilir. Yağ dokusunu kasıtlı ve nazikçe çıkararak, vücut siluetiniz çekici ve uyumlu konturlar alır, bu da gösterebilirsiniz. Genel olarak, işlemden ve iyileşme aşamasından sonra genç ve hayati bir görünüme sahip olacaksınız.

Türk kozmetik cerrahlarınız liposuction’ı nasıl yapıyor?

Türkiye’de işbirliği yapan kozmetik cerrahlarımız liposuction alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve elbette tıp ve teknolojideki en son standartlara göre çalışmaktadır .

Tamamen bireysel durumunuza odaklanır ve sürdürülebilir olacak şekilde tasarlanmış estetik olarak ikna edici bir sonuç yaratırsınız. Sizi ikna edelim: En yetkin ve güvenilir Türk cerrahlarla ruhunuzla çalışıyoruz.

Liposuction – cerrahi prosedür

Liposuction derecesine bağlı olarak, bu lokal anestezi ve ayaktan veya genel anestezi altında klinikte bir gün ile birleştirilebilir. Liposuction, vücudun neredeyse tüm bölgelerindeki modern gelişmeler nedeniyle mümkündür. Nazikçe ve çok az riskle gerçekleştirilirler. Yağ çözücü sıvının lokal bir anestezi ile sağlandığı sözde şişirme işleminde, aşk kolları önce gevşetilir ve daha sonra dokudaki küçük açıklıklar yoluyla emilir. Cerrahlarınız iyileşme aşamasını daha kolay ve daha kısa hale getiren çok ince kanüller kullanır. İşlemden sonra, ameliyattan sonra nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda talimatlar alacaksınız ve doktorunuz da size bakacaktır.

Uyumlu vücut hatları

Liposuction, tedavi edilen bölgeleri yağ birikintilerinden uzak tutar. Selülitiniz önemli ölçüde azalır ve iyileşme aşamasından sonra estetik şekilli vücudunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Yeni vücut hissinizin tadını çıkarın!

Liposuction
Liposuction
Liposuction

Sorunuz mu var?

Liposuction
İsterseniz merak ettiğiniz konularda
sizi detaylı bilgilendirmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Şimdi Arayın:
+90 549 448 07 07

WhatsApp :
+90 549 448 07 07

SİZİ ARAYALIM!
DEĞİŞİME BAŞLAMAK İÇİN HAZIR MISIN?

Doktorlarımız ve tedavi seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 549 448 07 07
numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
TIKLA VE ARA

Copyright © CEBE Health Group 2020. All rights reserved.

Web Hizmetleri: WORDA Creative

×