YÜZ - BOYUN GERME

Yüz - Boyun Germe

Tedavi Süresi

2-6 saat

Hastanede Yatış

1-2 Gün

İyileşme Süresi

1 Hafta

Ücretlendirme

Teklif İsteyiniz!

Yüz Germe

Doğal cilt yaşlanma süreci ve altındaki dokuda bizim önünde yok yüz durma. Aynaya baktığınızda, zaman içinde bir ya da diğer kıvrımı ya da burada ve orada gereksiz bir flab keşfedeceksiniz. Muhtemelen yüzünüze doğal ve nazik bir şekilde genç bir dokunuş vermenin yolları olup olmadığını merak ediyorsunuz.

Özellikle yüz bölgesinde, Türk kozmetik cerrahları özel hassasiyet ve derinlemesine bilgi ile ilerler , çünkü bir yandan kesim mümkün olduğunca “görünmez” ve diğer yandan yüzünüzün yüz germe sonrası maske gibi görünmemesi gerekir.

Uzman ekibimiz, yüz bakımı konusunda tanınmış Türk uzmanlarla yakın temas halindedir ve temas kurmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Bunun hakkında bizimle konuşun!

Uzman tavsiyesi ve kişisel tedavi konseptiniz

Yüz germe öncesinde Türk kozmetik cerrahı önce kişisel fikirlerinize girer ve bunların uygulanması için estetik-plastik önlemler sunar. Burada uzmanlarınız yüzün bireysel bölgelerini değerlendirir: alın-göz bölgesi, yüzün orta üçte biri, ağız bölgesi ve boyun-çene bölgesi. Müdahaleler, yüz oranlarının tekrar birbiriyle uyumlu olacağı şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca, ayrıntılı bir şekilde inceleneceksiniz ve tıbbi geçmişiniz belgelenecek. Kozmetik cerrahınız da tedavinin bireysel yönleri hakkında sizinle bilgilendirici bir tartışma yapacak. Bunlar arasında prosedürün olası riskleri ve komplikasyonları, alternatif cerrahi teknikler ve Türkiye’deki yüz germe maliyetleri yer almaktadır. Bu konuyu web sitemizde ayrıca bilgilendireceğiz.

Profesyonel yüz gençleştirme

Türkiye’de işbirliği yapan kozmetik cerrahlarımız, yüz gençleştirme için size özel, kişiye özel konseptler geliştirmektedir. Yüzünüze sürdürülebilir, doğal, genç bir dinamik verir. Yüz germe sırasında aşağıdaki yapılar yeniden modellenebilir:

  • derin nazolabial kıvrım
  • Asma yanakları
  • Yanak kırışıklıkları
  • sarkma boyun derisi
  • Alın kırışıklıkları
  • Çift çene

Yüz Germe Uygulaması

Yüz bölgelerinin cerrahi olarak sıkılaştırılması ve restorasyonu için genel anestezi veya alacakaranlık uykusu altına girersiniz. Kural olarak, işlemden sonra klinikte bir gün planlanır. Ameliyat sırasında yüz cildi dikkatlice sıkılır, fazla yağ alınır veya gerekirse eksik yağ dokusu oluşur. Bu yüzünüze yeni konturlar ve doğal olarak gençleşmiş bir görünüm kazandırır. Yaşa bağlı kırışıklıklar veya yüz ifadeleri başarıyla yumuşatılır.

İdeal olarak, bu operasyon diğer müdahalelerle çok iyi kombine edilebilir. Burun ve çene düzeltmeleri mükemmel şekilde birleştirilebilir. Bu şekilde estetik-plastik cerrah bir yandan yüz derisini yumuşatır, diğer yandan yüz profilinizi uyumlu hale getirir.

Zarif, yetkin yaklaşım

İhtiyaçlarınıza göre bireysel olarak uyarlanmış güzellik kavramları ve ince bir yaklaşım, yüzünüzdeki “ince” değişikliklerin muadili tarafından olumlu algılanmasına neden olur, ancak kozmetik cerrah zanaatını bilir. Yüz germe işleminden sonra biraz geriye gidebilirsiniz: mükemmel kaldırılmış yüzünüzle birkaç yıl daha genç görüneceksiniz. Keyfini çıkarın!

CEBE Health ekibi, Türkiye’deki uzman uzmanlar tarafından gerçekleştirilen bir yüz germe seçeneği hakkında size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Kozmetik cerrahi ile ilgili diğer konular da ilginizi çekebilir. Meme büyütme veya küçültme, karın veya kalça kaldırma ve liposuction hakkında web sitemizde okuyun .

yüz boyun germe
yüz boyun germe
yüz boyun germe
yüz boyun germe

Sorunuz mu var?

Yüz – Boyun Germe
İsterseniz merak ettiğiniz konularda
sizi detaylı bilgilendirmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Şimdi Arayın:
+90 549 448 07 07

WhatsApp :
+90 549 448 07 07

SİZİ ARAYALIM!
DEĞİŞİME BAŞLAMAK İÇİN HAZIR MISIN?

Doktorlarımız ve tedavi seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 549 448 07 07
numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
TIKLA VE ARA

Copyright © CEBE Health Group 2020. All rights reserved.

Web Hizmetleri: WORDA Creative

×