RİNOPLASTİ

rinoplasti

Tedavi Süresi

1-3 saat

Hastanede Yatış

1 Gün

İyileşme Süresi

1 Hafta

Ücretlendirme

0.000 TL’den başlayan fiyatlarda

Türk kozmetik cerrahlarınız burun estetiğini nasıl değerlendiriyor?

Türkiye’deki kozmetik cerrahlar burun cerrahisi alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve elbette tıp ve teknolojideki en son standartlara göre çalışmaktadır.

Rinoplasti – Cerrahi prosedür

Hazırlık, uygulama ve takip bakımı hem estetik-plastik cerrah ekibi hem de anestezi ekibi tarafından profesyonel olarak denetlenmektedir.

Burun düzeltme prosedürleri genellikle genel anestezi altında yapılır. Soruya bağlı olarak, burnun kıkırdak ve kemik kütlesi çıkarılır veya yenilenir. Gerekirse, burun septumu da düzeltilebilir. Kesi dış yara izini önlemek için burunda yapılır.

Ameliyattan sonra burun doldurulur ve önce bir alçı sargısı ile değiştirilir, daha sonra bir alçı bandajı ile değiştirilir. Operasyonun yan etkileri hakkında ayrıntılı olarak bilgilendirileceksiniz ve iyileşme sürecine takip kontrolleri sırasında bir doktor eşlik edecektir. Burun ameliyatından sonra, tekrar kanamayı önlemek için kesinlikle birkaç hafta boyunca büyük çabalardan kaçınmalısınız.

Rinoplasti uzman ellere aittir

Burundaki plastik estetik prosedürler, büyük cerrahi beceri ve iyi bir deneyim deneyimi gerektiren çok zorlu operasyonlardır. Bu nedenle, burun işinizi büyük bir hassasiyet ve uzmanlıkla başarılı bir şekilde gerçekleştirecek olan Türk kozmetik cerrahlarımıza güvenebilirsiniz.

Uzman CEBE Health ekibi, Türkiye’de bir uzman tarafından burun işi yapılması için seçenekler konusunda size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Lütfen bize ulaşın! Web sitemizde kozmetik cerrahi ile ilgili diğer ilginç konuları bulacaksınız. 

rinoplasti
rinoplasti
rinoplasti

Sorunuz mu var?

Rinoplasti
İsterseniz merak ettiğiniz konularda
sizi detaylı bilgilendirmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Şimdi Arayın:
+90 549 448 07 07

WhatsApp :
+90 549 448 07 07

SİZİ ARAYALIM!
DEĞİŞİME BAŞLAMAK İÇİN HAZIR MISIN?

Doktorlarımız ve tedavi seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 549 448 07 07
numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
TIKLA VE ARA

Copyright © CEBE Health Group 2020. All rights reserved.

Web Hizmetleri: WORDA Creative

×