MEME KÜÇÜLTME

Tedavi Süresi

1-3 saat

Hastanede Yatış

1 Gün

İyileşme Süresi

4 Gün

Ücretlendirme

Teklif İsteyiniz!

Türkiye’deki tanınmış kozmetik cerrahlarda meme küçültme

İdeal oranlara sahip güzel şekilli bir meme gerçek bir göz alıcı olsa da, kadının fiziksel refahına ve kendine güvenine katkıda bulunurken, diğer taraftan çok ağır, hacimli bir meme gerçek bir stres testi haline gelebilir. Genellikle kadınlar sadece psikolojik olarak değil, memenin türüne bağlı olarak kas gerginliği, baş ağrısı, boyun ağrısı ve sırt ağrısı gibi fiziksel şikayetleri de vardır.

Göğsünüz bir yük haline gelir ve size profesyonel uzmanlık konusunda yardımcı olacak bir uzman mı arıyorsunuz? Uzman ekibimiz, uygun bir plastik cerrah bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır! Meme küçültme konusunda son derece bilgili Türk kozmetik cerrahlarıyla yakın temas halindeyiz . Lütfen hemen bizimle iletişime geçin. Uygun bir meme uzmanı bulmaya özen gösteriyoruz.

Kapsamlı tavsiye ve tedavinizin bireysel planlanması, meme küçültme için hazırlık adımlarıdır.

Kozmetik cerrahınızın tavsiyesi sırasında, diğer şeylerin yanı sıra, meme küçültme için doğru zaman tartılır. Fiziksel büyümenizi tamamlamış olmalısınız. Prosedürün sonucu sürdürülebilir ve sabit kaldığı için aile planlamasının operasyondan önce tamamlanmış olması durumunda da ideal koşullar vardır. Bununla birlikte, genç yaşta yük çok yüksekse, şu anda bir operasyon da düşünmelisiniz.

Kapsamlı bir fizik muayeneye ve tıbbi geçmişinizin kaydına ek olarak, Türkiye’den estetik plastik cerrahınız prosedürünü açıklayacak ve bu konuda sizinle kapsamlı bir danışma gerçekleştirecektir. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, olası operasyon riskleri, alternatif tedaviler ve Türkiye’deki meme küçültme maliyeti hakkında bilgi içerir. Web sitemizde ayrı bilgiler bulabilirsiniz. Bu sonuçta kişisel tedavi konseptinizin yaratılmasıyla sonuçlanır.

Meme küçültme

Türkiye’de işbirliği yapan estetik-plastik cerrahlarımız meme küçültme alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve elbette en modern tıbbi ve teknik standartlara dayanan prosedürleri uygulamaktadır. Sizin kişisel hareketlerinize göre hareket eder ve göğsünüzü şekillendirir.

Meme küçültme: prosedür ve teknik

Kural olarak, meme küçültme ameliyatı için genel anestezi altına alınacaksınız. Türk kozmetik cerrahları bir ila iki gün hastanede kalmanızı tavsiye ediyor. Prosedür memenin büyüklüğüne bağlı olarak biraz değişebilir. Bu, sadece fazla dokunun çıkarılması gerekip gerekmediği, nipelin de hareket edip etmediği veya liposuction’ın da gerçekleşip gerçekleşmediği sorusunu gündeme getirir . Türk kozmetik cerrahınız size ayrıntıları açıklayacaktır. Operasyon öncesinde, sırasında ve sonrasında uzman desteği sağlamak için bir anestezi ekibi de mevcuttur.

Yönetim kurulu genelinde yardım

Plastik cerrahiden yaklaşık altı ay sonra, nihayet meme küçültme sonucunu değerlendirme zamanı . Bir yandan iyi şekillendirilmiş ve diğer yandan ruhunuzu ve vücudunuzu rahatlatmak için önemli bir katkı sağlayan özel yapım göğsünüzün tadını çıkarın.

Antalya’daki uzman ekibimiz, Türk meme küçültme uzmanınıza danışmaktan mutluluk duyacaktır.

meme küçültme
meme küçültme

Sorunuz mu var?

Meme Küçültme
İsterseniz merak ettiğiniz konularda
sizi detaylı bilgilendirmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Şimdi Arayın:
+90 549 448 07 07

WhatsApp :
+90 549 448 07 07

SİZİ ARAYALIM!
DEĞİŞİME BAŞLAMAK İÇİN HAZIR MISIN?

Doktorlarımız ve tedavi seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 549 448 07 07
numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
TIKLA VE ARA

Copyright © CEBE Health Group 2020. All rights reserved.

Web Hizmetleri: WORDA Creative

×